Belgelendirme
 
  
             Ana Sayfa > Hizmetlerimiz> Belgelendirme

Sistem Belgelendirme

Artan rekabet ortamında kuruluşların süreçlerinin tanımlanması, performanslarının değerlendirilmesi ve yönetimine ilişkin çalışmaların düzenlenmesi kuruluşlar açısından olmazsa olmaz bir şarttır.

Firmamız, ulusal ve uluslar arası yönetim sistemleri ile ilgili çalışmalarda kuruluşların yapısına göre yönetim sistemlerinin hazırlanması ve gerekli eğitimlerin verilmesi sürecinde uzman kadrosu ile tam bir çözüm ortağı olmaktadır.

Ürün Belgelendirme

Ürünün özel standartlar ve diğer norm dokümanlara uygunluğu için tüketici ve üçüncü taraf açısından güvence sağlayan belgelendirme sistemidir. Bu süreç tedarikçi değerlendirilmesi, kalite sisteminin kurulması, üretim kontrol aşamalarının belirlenmesi, nihai ürün kontrollerinin yapılması, ürünün başlangıç deneylerini ve periyodik kontrolü içerir. Gerekli çalışmaları düzenleme konusunda alanında uzman kadromuz sizlere destek vermektedir.

Marka & Patent

Kuruluşların belirlemiş olduğu marka ve patentlerin ön araştırma ve tescil edilebilirlik kriterlerinin bütününün değerlendirilmesinden sonra, konusunda uzman ekibimiz tarafından markanın ve patentin sahibine doğru ve uygulanabilirlik konusunda detaylı bilgi aktarılmasıdır. Bunun sonrasında marka ve patentin tescili ve sonrası takip işlemlerini kapsar. Firmamız tescil süreci aşamalarında ve markalaşma konusunda bugüne dek birçok kuruluşa hizmetler sunmuştur.

 

 

tikISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

tikISO 14001 Çevre Güvenliği Yönetim Sistemi

tikISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

tikISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

tikISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

tikISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

tikISO 13485 Medikal Sistemlerde Yönetim Sistemi

tikISO 16949 Otomotiv Yan Sanayi Yönetim Sistemi

tikGMP İyi Üretim Uygulamaları 

tikTSE Ürün ve Hizmet Yeterlilik Belgelendirme

tikCE Ürün Belgelendirme

tikEAC Gümrük Birliği Sertifikası

tikGost-R Belgesi (Rusya)

tikGost-K Belgesi (Kazakistan) 

tikUkr Sepro Belgesi (Ukrayna)

tikMarka Tescili

tikPatent Tescili